صندوق حمایت از پژوهشگران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور

فراخوان هجدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی
دسامبر 10, 2019
panton 2020
رنگ سال 2020 از نظر شرکت پنتون
دسامبر 10, 2019
Show all

صندوق حمایت از پژوهشگران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور

همکاری پژوهشگران با صندوق حمایت از پژوهشگران

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا کنون بیش از ۱۵۰ تفاهم‌نامه همکاری را با مراکز علمی و پژوهشی، سازمان‌ها و انجمن‌های علمی منعقد کرده است.

به گزارش ایسنا، حمایت متوازن از پژوهش‌های علمی و کاربردی یکی از وظایف صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. در این راستا صندوق بیش از ۱۵۰ تفاهم‌نامه همکاری با مراکز علمی و پژوهشی، نهادها و انجمن‌های علمی امضاء کرده است تا سرعت حمایت از پژوهشگران را شتاب بدهد.

بر اساس این تفاهم‌نامه‌ها صندوق از پژوهشگران، محققان و اساتیدی که قصد انجام پروژه علمی در حوزه‌های مختلف علمی را دارند پشتیبانی می‌کند. کمک به تولید دانش و فناوری‌های راهبردی با کمک نیروی انسانی نوآور و خلاق کشور هدف صندوق از این اقدام است.

همچنین در این تفاهم‌نامه‌ها، توانمندسازی فناوران و حمایت از توسعه علوم و فناوری‌های راهبردی و تحول آفرین دنبال می‌شود. این مرکز با شناسایی ظرفیت‌ها به عنوان ماموریت‌های پژوهشی خود با دانشگاه‌ها و مراکز علمی تفاهم‌نامه‌ها را منعقد می‌کند. البته این حمایت‌ها محدود به تهران نیست و برای ایجاد توازن از پژوهشگران سراسر کشور حمایت می‌شود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

اخبار مرتبط

فراخوان هجدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + شش =