مردان موفق در طراحی لباس
مردان موفق ایرانی در طراحی مد و لباس
ژانویه 10, 2020
fashion illustration
کتاب های طراحی لباس و آناتومی
فوریه 2, 2020
Show all

بازی ها در رشته های مد و1-fashion

بازی ها در رشته های مد و fashion

بازی ها در رشته های مد و fashion با تمرکز بر رشته های مختلف مد که در دانشگاههای مد هم تدریس می شود . این بازی ها با سیاست های خاصی به جلب مشتری و بازیکن می پردازد . توجه داشته باشید مقاله مورد نظر در دو قسمت ارائه می شود. قسمت دوم

دنیایی که کار آموزی خاصی را در ذهن شما می سازد که می تواند پیوند خوبی به دنیای واقعی باشد . گرچه می تواند بسیار خطرناک هم باشد د رشد مصرف گرایی و القایی که هر بازی به ذهن بازیگر در بر دارد .

دسته بندی بازی های کامپیوتری و مبایلی در حوزه مد و لباس

1- استایلرها

Barbie Royal Princess

بازی دخترانه آنلاین باربـی مدل لباس پرنسس رویایی Barbie Royal Princess ؛ در این بازی آنلاین دخترانه بسیار زیبا شما باید ابتدا شاهزاده رو گریم کنید و بعد از اون مدل لباس مناسب رو براش انتخاب کنید. برای انتخاب لباس باید لباس مورد نظر رو از جعبه مدل بکشید و به تن شاهزاده کنید.

بازی دخترانه آنلاین باربـی

2- مدیریت مد

 Fashion Dash یک بازی سرگرم کننده و بسیار جالب در سبک مدیریتی بوده که توسط شرکت PlayFirst برای سیستم عامل ویندوز ساخته و منتشر شده است. در این بازی باید به شخصیت اصلی که Coco نام داشته ، کمک کنید تا به آرزوی بزرگش برسد. ( در واقع نگاهی به گذشته و نمایشی از تجربه زندگی کوکو شنل می باشد )آرزو این دختر، انتخاب شدن به عنوان بهترین Fashion Designer در کشور و هم چنین راه اندازی یک فروشگاه لباس بزرگ با چندین شعبه بوده که برای رسیدن به آن، نیاز به کمک شما دارد. او در ابتدای بازی Fashion Dash در یک فروشگاه لباس کوچک مشغول به کار بوده که خود را برای بزرگترین Show کشور آماده می کند. به طور غیر منتظره، این مراسم به هم می خورد و Coco نا امید می شود. پس از این حادثه تصمیم می گیرید تا فروشگاهی را برای خود راه اندازی کرده و مشتریان خود را جمع آوری کند.

بازی FASHION DASH  مدیریت مد

Bella Fashion Design

‏‏کشف دنیای شگفت انگیز مد در بازی Bella Fashion Design ایجاد یک فروشگاه زنجیره ای از بوتیک مد ایجاد کنید و علامت خود را در این کسب و کار فوق العاده بسازید. لوازم جانبی نفیس، لباس های زیبا و جواهرات لوکس وجود خواهد داشت.. بوتیک های شما توسط زنان و مردان مد آگاهی از انواع مختلف، از مردم عادی به شخصیت های واقعی بازدید می شود. و هر یک از آنها شخصیت، طعم و ترجیحات خود را دارد. همه آنها راضی نخواهند شد، اما این چالش فریبنده خواهد بود!

سطح دسترسی ها و دسته بندی های بازی

  • به مشتریان خود کمک کنید
  • استایلینگ و بازی های در انتخاب بهترین و متناسب ترین لباس ها
  • انجام بهترین فروش ها
  • طراحی و دکور سالن های شخصی و سالن های جدید
  • ایجاد فروشگاه های زنجیره ای
  • طراحی دکوراسیون داخلی
  • کمک به کارمندان خود در انجام کارها و فروش
 Bella Fashion Design  بازی مد

 Jojo’s Fashion Show

فشن شو Jojo’s Fashion Show نام یکی از بازی های جدید و دخترانه ای بوده که در آن به طراحی مدل های لباس با توجه به مدل های روز می پردازید. شخصیت های این بازی Jojo Cruz و دخترش Rosalind بوده که سعی داردند با به راه اندازی فشن شو در سالنی که اختیار کرده اند , درآمدی کسب کنند و از این طریق امورات زندگی خود را بگذرانند. این افراد که وظیفه ی هدایت آن ها دست گیمر بوده , مدل های لباس شیکی را تهیه کرده و توسط یکی از مدل های استخدامی , به سن می فرستند تا با امتیاز دهی عکاس ها محبوبیت بیشتری در میان مردم کسب کنید. مدل های پیشنهادی بسیاری در ابتدای مراحل وجود داشته که کاربر می تواند بر اساس سلیقه ی خود آن ها را به طور کامل یا جزئی تغییر دهد.

این بازی دارای مراحل بسیار پر تنوع و هم چنین سالن های متفاوتی بوده که با مرور زمان جذابیت و زیبایی آن ها را مشاهده خواهید کرد. گرافیک آن نیز بسیار ماهرانه طراحی شده و با توجه به حجم کم آن در میان بازی های هم سبک خود کم نظیر است. عنوان کامل بازی , Jojo’s Fashion Show 2: Las Cruces بوده و همان طور که از اسمش پیداست در منطقه ای به نام Las Cruces ساخته شده است. در مراحل ابتدایی بازی فقط 90 ثانیه فرصت خواهید داشت تا سه ست کامل از لباس های طراحی شده را بر روی سن بفرستید. البته در سطح های بالا تر می توانید زمان این کار را افزایش بدهید تا کیفیت طراحی و هم چنین امتیاز مورد نیاز چندین برابر شود. با دریافت بازی Jojo’s Fashion Show 2 می توانید تجربه ای جدید از طراحی لباس های روز داشته باشید.

ادامه مقاله یا قسمت دوم مقاله را در اینجا خواهید یافت :

بازی ها در رشته های مد و2-fashion قسمت دوم

تاثیر بازی های کامپیوتری در مد و لباس

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 9 =