سیر تحول پوشاک ایران
جولای 3, 2020
چطور در سایت استور عالیما ثبت نام کنیم ؟
استور عالیما چگونه ثبت نام کنیم ؟
جولای 30, 2020
Show all

استور عالیما ، تنها دایرکتوری مد و زیبایی

store ally ma

استور عالیما

استور عالیما ، تنها دایرکتوری مد و زیبایی، شما می توانید در سایت اطلاعات خود را در سایت اینجا ثبت کنید و جهت تبلیغات و معرفی شما به عنوان یک حرفه ای در قسمت زیبایی، مد ، سلامت ، ورزش خود را معرفی کنید.

سایت دایرکتوری جهت گرد آوری اطلاعات حرفه ای ها در حوزه مد و لباس و زیبایی و سلامتی زیبایی یعنی زیر مجموعه های زیبایی در پزشکی و ورزش را شامل می شود . هدف از این سایت کار آفرینی و توسعه کسب و کارهای مرتبط با مد و زیبایی است .

به عنوان مرجعی حرفه ای برای تعامل کار آفرینان و تولید کنندگان و مصرف کنندگان در مجموعه ای کامل در این حوزه

اگر شما هم شامل این مجموعه هستید و یکی از خانواده بزرگ مد و لباس کشور هستید . در هر حوزه تخصصی لطفا در سایت ثبت آگهی کنید . و در کنار ما به توسعه کسب کار خود بپردازید .

فراموش نکنیم اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر متاسفان ممکن است روزی شامل تحریم شده و یا فیلتر شوند . اما اینجا محلی است . که کسب و کار شما را معرفی می کند و می‌توانید با مشتریان خود در تعامل باشید به ما بپیوندید .

امکانات سایت استورعالیما،

برای آشنایی ، می توانید روی کلمه کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر وارد شوید . تنها مختصر آنکه این سایت آمار بازدید ها و ستاره ها و امتیازات شما را ثبت خواهد کرد و نظرات کاربران را در مجموعه به نمایش خواهد گذاشت .

همچنین امکان پیدا کردن محل شما در روی نقشه برای نزدیکترین کاربر وجود دارد . اشتراک در شبکه های اجتماعی و معرفی سایت و محل شما و آدرس های ارتباطی شما در کنار آلبوم تصاویر و لگوی شما و امکانات دیگر جزئ از امکانات سایت می باشد.

معرفی سایت -استور عالیما

چطور در سایت استور عالیما ، ثبت نام کنیم ؟

شاید برای شما جالب باشد:

با شغل های رشته طراحی لباس آشنا شوید

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + دو =