عکاسی مدfashion photography
آشنایی با عکاسی مد یا فشن
اکتبر 1, 2019
آموزش راندو در طراحی جواهرات
آموزش راندو در طراحی جواهرات
اکتبر 1, 2019
Show all

طراحی کفش را از کجا شروع کنیم ؟

shoe design

طراحی کفش . نیازی به مدرک طراحی ندارید. مانند هر چیز دیگری که ممکن است آرزوی آن داشته را داشته باشید . اشتیاق ، دانش عقل سلیم ، پشتکار و تمایل برای موفقیت مهمترین صفاتی است که برای رسیدن به جایی که می خواهید به سوی آن بروید ، مهمترین صفات هستند برای شروع کار.

مهمترین چیز در ابتدا این است که شما یک برنامه داشته باشید ، طرحی که می توانید هر بار یک قدم آن را اجرا کنید. آن را بنویسید ، آن را حفظ کنید و فهمید که چگونه می توانید اولین مرحله را انجام دهید. متوجه خواهید شد که با پیشرفت ، هر مرحله که دانش و شبکه های خود در صنعت رشد می کنند ، کمی آسان تر می شوید.

اطمینان حاصل کنید که این طرح دارای یک جدول زمانی است ، که به بهترین شکل ممکن به آن می چسبید. بدیهی است که همه چیز تغییر خواهد کرد و شما باید بتوانید آن برنامه را به روز کنید و با تغییرات به گردش در بیایید . اما این زیبایی سفر است و همان چیزی است که باعث می شود شما را قوی تر و به احتمال زیاد موفق تر کند. بنابراین ، همراه با برنامه خود ، یک برنامه اضطراری بنویسید یا بتوانید طرح اصلی خود را از نو تنظیم کنید تا یک قدم برپا شوید و در تاریخ دیگری به آن برگردید.

اما این زیبایی سفر است و همان چیزی است که باعث می شود شما را قوی تر و به احتمال زیاد موفق تر کند. بنابراین ، همراه با برنامه خود ، یک برنامه اضطراری بنویسید یا بتوانید طرح اصلی خود را از نو تنظیم کنید تا یک قدم برپا شوید و در تاریخ دیگری به آن برگردید.

سه بخش از صنعت کفش وجود دارد که شما باید قبل از آنکه حتی راه اندازی خط تولید کفش خود را شروع کنید. با آن روبرو شوید دانش و تجربه ، خلاقیت و ساخت. در همه این زمینه ها لازم نیست که به خودی خود متخصص شوید .

اما حداقل می توانید اصول اساسی را که در آن همه کار می کنند ، درک کنید. با این حال ، هرچه بیشتر در مورد هر زمینه اطلاعاتی کسب کنید ، احتمال موفقیت شما بیشتر خواهد بود. برای شروع خط تولید کفش خود نباید عجله داشته باشید. هیچ کس موفق نمی شود اگر بدون هیچ گونه آمادگی کامل برای هر جزئیات جزئی که فقط ممکن است چهره آنها را ببندد ، وارد چیزی شود.

باورداشته باشید که هر روز روز یادگیری است قسمت دوم در دانش کفش تجربه خرده فروشی است . درک ذهن مصرف کنندگان و چرا این کفش را خریداری میکنند؟ درک آنچه که چرا خریداران (فروشگاه های بزرگ) آنچه انجام می دهندد، باید بدانیم که چگونه نه تنها از نظر خریداران خوب به نظر برسد بلکه درک آن که چرا یک مارک بهتر فروش خواهد کرد و چرا مشتری یک کفش را بر دیگری ترجیح میدهد .

سپس آنچه که مهم است کیفیت یک کفش است و آشنایی با علوم روز و محصولات و تولیدات و مواد اولیه . نترسید همه اینها را نباید به تنهایی انجام دهید اما مهم است که با تمام انچه که شما را به جلو در رسیدن هدفتان کمک میکند بدانید و تجربه کنید .

طراحی را بیاموزید

طراحی دستی و با کامپیوتر و درک دانش طراحی به کلاسهای مختلف بروید و مطالعه کنید از ایده دادن نترسید اما فراموش نکنید این کفش در نهایت در پای جای میگیرد که باید به آن آرامش و راحتی و حس خوب بدهد . پس به این نکات وفادار باشید.

آشنایی با مواد تجهیزات کار

شناخت انواع چرم و کفه، زیره نخ ،ماشین آلات ، چسب ها ، قالبها ، رنگها و رزین ها و غیره میتواند برای کار شما حیاتی باشد پس مطالعه کنید و تجربه کنید .

هرگز از تجربه کردن نترسید

همچنان که در حال آموختن در دوخت و پستایی چرم هستید و طراحی کامپیوتر و نرم افزارهای طراحی و طراحی دستی را بیاموزید . در نمایشگاهها شرکت کنید و ارتباطات لازم جهت فروش محصولات خود را بدست آورید

طراحی یک پرتفولیو یا رزومه کاری مناسب

برای هر کاری داشتن رزومه کاری مهم است پس از هر کار خود عکس گرفته و نمونه های از تولیدات خود را نگاه داشته و همچنین سوابق کاری و نمایشگاهی خود را جمع آوری کنید .

به بهداشت کار توجه کنید

همیشه زیبایی و تمیزی و کاربردی بودن و راحتی کفش مهمترین مسئله در طراحی آن است و این ملزم به دانش ارگونومی و تعهد در اجرای آن است . این دانش را بیا موزید و در کار خود استفاده کنید .

بسته بندی و ارائه کفش

کفش های خود را با پوشش زیبا و بسته بندی مناسب و واکس و لوازم جانبی در صورت لزوم برای اعتبار بخشییدن به کار خود ارائه دهید . خدمات پس از فروش به اعتبار شماا می افزاید پی آنهارا جدی بگیرید تا یک طراح و فروشنده موفق تبدیل شوید.

خبر:ایجاد شهرک‌های تخصصی کفش

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاه ها بسته شده است