چگونه کودکی خوش تیپی داشته باشیمhow-to-become-nice-kid
چگونه کودکی خوش تیپ داشته باشیم؟
اکتبر 14, 2019
مسابقه مد خوب
طراحی مد خوبGood Fashion Design
اکتبر 14, 2019
Show all

مسابقه بین المللی مد (CFDA)

(CFDA)

مسابقه بین المللی مد (CFDA) چیست ؟ جوایز مد CFDA .چیست ؟کار خود را از کجا آغاز کرد .سایت عالیما به این موضوع می پردازد

مسابقه بین المللی مد (CFDA)

مسابقه مد شورای طراحان مد آمریكا (CFDA)   که در سال 1962 توسط روزنامه نگار اینگلیسی الیانور لامبرت تاسیس شد . یک اتحادیه غیر انتفاعی با بیش از  450 طراح مد و لوازم جانبی آمریکایی است.

هدف این مجموعه ارتقاء فرهنگ مد و لباس و همچنین حمایت از کسب و کار نو آورانه در آمریکاست.  درواقع این رویداد کمک می کند به کسب و کار های نو پا تا یاد بگیرند چگونه کا رو تولید خود را ارتقاع دهند. آنها با بازار و مسائل مالی مد آشنا می شوند و یاد می گیرند چگونه با مشکلات پیش رو مقابله کنند و راه کار بیابند. همچنین نحوه شناخت سلیقه جامعه و دسترسی به سود کلان را در این رویداد می آموزند.

شرکت لکسوس حامی این مسابقه است. پرداخت جوایز از طرف این شرکت پرداخت می شود. در گذشته جایزه به مبلغ 80هزار دلار پرداخت می شد اما برای سال 2019 این مبلغ به 100 هزار دلار افزایش یافت.

جوایز مد CFDA

جوایز مد CFDA که افتخار برتری در طراحی مد را دارد ، ” اسکار مد” نامیده شده است. نامزدها توسط انجمن صنقی مد و گروهی متشکل زا 1500 عضو اکادمی و دبیران و خرده فروشان در این حوزه ارئه میشود. برندگان جوایز در یک رویداد سالانه به نام کراوات سیاه که در مرکز لینکلن در شهر نیویورک برگزار می شود ، رای داده می شوند.

برندگان مسابقه مد CFDA

صندوق مد CFDA / Vogue

CFDA و Vogue Magazine برای هدف مندرج در تأمین اعتبار جوایز مهم مالی با کمک یك یا چند طراح ، یك موقوفه ایجاد كرده اند و مشاوره شغلی را ارائه می دهند. گیرندگان جوایز توسط کمیته متخصصان صنعت انتخاب می شوند.

کمیته انتخاب صندوق CFDA / Vogue Fashion سالانه سه طراح مد در حال ظهور را انتخاب می کند که  مزایای زیر را دریافت می کنند:

(1) مشاوره کسب و کار از یک تیم تأسیس شده از متخصصان صنعت مد ، در زمینه هایی از جمله برنامه ریزی تجاری ، بازاریابی ، منابع ، تولید ، صادرات و غیره و
(2) برای تشویق و فعال کردن گیرندگان برای پیگیری برنامه طراحی مستقل خود (یک برنده با 300000 دلار و هر دونده با قیمت 100000 دلار).

برنامه CFDA {FASHION INCUBATOR. برنامه

CFDA ASH FASHION INCUBATOR  یک برنامه توسعه تجاری است که برای پشتیبانی از نسل بعدی طراحان مد در شهر نیویورک طراحی شده است. این برنامه یک محیط خلاق  حرفه ای را با هدف کمک به رشد و پایداری مشاغل 10 شرکت کننده در طول برنامه دو ساله را فراهم می کند.

 این برنامه با ارائه فضای استودیویی با طراحی کم هزینه ، مشاوره کسب و کار ، سمینارهای آموزشی و فرصت های شبکه ، راهی را برای شرکت کنندگان فراهم می آورد. تا به پتانسیل های کامل خود برسند و به بخشی از جامعه مد نیویورک تبدیل شوند. در سال 2010 ، این برنامه با دانشکده تجارت دانشگاه استرن نیویورک برای ایجاد کارگاه کارشناسی ارشد که دانشجویان برتر MBA خود را با طراحان جفت می کند . مشارکت کرد تا در پروژه های توسعه کسب و کار کار کنند.

معرفی برخی از برندگان.مسابقه بین المللی مد (CFDA)

جایزه بین المللی 2019 ایکون به جنیفر لوپز اهدا شد. سال قبل از کیم کارداشیان این جایزه را از آن خود کرد.مارک جاکوبز 2010.لیدی گاگا 2011 .

برنامه بورسیه CFDA

برنامه بورس تحصیلی به منظور اعطای کمک هزینه های سالانه براساس شایستگی به دانشجویانی که در یک دوره طراحی چهار ساله و تمام وقت در سطح کالج تحصیل می کنند ، ایجاد شده است.

 1،399،250 دلار به دانشجویان اعطا کرده است.  این بورسیه صرفاً بر اساس شایستگی انجام می شود و توسط هیئت متخصصان صنعت مورد داوری قرار می گیرد.

منبع ویکی پدیا

مطالب مشابه:طراحی مد خوبGood Fashion Designمسابقه جهان پوشیدنی WOW2020

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =