مد پایدار
مد پایدار و برندهای معروف. چطور ارتباط بر قرار میکند ؟
سپتامبر 29, 2019
طراحی جواهر
نرم افزار مهم برای طراحی جواهرات . چیست؟
سپتامبر 30, 2019
Show all

چطور جذاب و زیباتر بنظر برسیم؟

چطور جذابتر به نظر بیایم

شاید همه ما به این موضوعات فکر کرده ایم که جذابیت و زیبا یی در درون افراد چیست؟چطور جذاب و زیباتر بنظر برسیم؟ راه جذاب بودن و زیبایی چیست؟ چطور دیگران را جذب کنیم ؟

اینها همه سوال های است که با پیشنهادات ما می توان به قسمتی از جذابیت بیشتر دست پیدا کرد.

جذابیت رابطه مستقیم با شخصیت دارد نه فقط ظاهر

مهمتر مسئله اینکه ، زیبایی همیشه از درون افراد نشات می‌گیرد. بهترین راه برای زیبا شدن، طبیعی به نظر آمدن است اما ایده ها و راه هایی هم هست که به آن کمک می‌کند. لازم نیست برای زیبا دیده شدن حتماً چشمتان را در سایه و گونه هایتان را در رژگونه غرق کنید.

این مقاله به شما نشان می‌دهد که چطور سایه ها و شکل های طبیعی صورتتان را زیباتر نشان دهید تا هم اعتماد به نفستان بالا رود و هم زیبایی طبیعی داشته باشید. اعتماد به نفس زیباترین ویژگی در دنیاست. اندامتان را صاف و سرتان را بالا نگه دارید چون این حالت احساسی در شما ایجاد می کند که بدانید که هستید، چه می‌خواهید و چطور باید از زندگی لذت ببرید.

لبخند بزنید.

اگر هر از گاهی لبخند بزنید، باعث می‌شود هم احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید و به دیگران این احساس مثبت را منتقل کنید. حتی می‌توانید جلوی آینه لبخند زدن را تمرین کنید. این می‌تواند شروع بسیار خوبی برای روزتان باشد و حال و هوایتان را بهتر کند. اما همیشه به یاد داشته باشید که برای تکمیل زیبایی لبخندتان باید دندانهایتان را خوب مسواک کنید.

مراقب پوستتان باشید

با یک کرم مرطوب کننده که SPF آن حداقل ۱۵ باشد، پوستتان را پاکیزه و مرطوب نگه دارید. بیشتر از سه بار در هفته روی صورتتان لیف نکشید چون ممکن است پوستتان را اذیت کند مخصوصاً اگر روی پوستتان جوش داشته باشید.

برای آنها که پوست مرطوب دارند، استفاده از ماسک می‌تواند به از بین بردن روغن اضافی پوست کمک کند. البته این ماسک ها را هم بیشتر از یکبار در هفته استفاده نکنید.

خوش بو باشید و بهترین عطرها و مناسبترین بوها را انتخاب کنید.

راز مهم دیگر برای انیکه بدانیم چطور جذاب و زیباتر بنظر برسیم؟ جادوی بوی خوش است . اما چطور؟

از عطری استفاده کنید که بهترین احساس را در شما ایجاد میکند. همچنین می‌توانید از لوسیون بدن استفاده کنید. البته دقت کنید که بیش از اندازه عطر به خودتان نزنید. کمی از عطرتان را روی یکی از مچ ها زده، آن مچ را به مچ دیگرتان بمالید و بعد روی بازوها و گردنتان بمالید.

لباس مناسب با موقعیت انتخاب کنید .

موقعیت اجتماعی و مراسمی که در آن حضور دارید را بشناسید و متناسب با آن لباس بپوشیید.

احترام اصل موفقیت و زیبایست

به خودتان و دیگران احترام بگذارید و خواهید دید که چه حس خوبی پیدا میکنید.

احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید.

وقتی حستان به خودتان خوب باشد، ظاهرتان هم خوب خواهد شد. پس اعتماد به نفس داشته باشید. مردم به سمت کسانیکه به خودشان احترام می‌گذارند جذب می‌شوند و با آنها راحت هستند. دوست داشتن و احترام گذاشتن به خودتان به معنی خودخواهی و خودبینی شما نیست. فقط به دیگران نشان می‌دهد که از ظاهر خودتان راضی و خوشحال هستید.

آرایش مناسب و متعادل و ملایم .

قرار است اول شما دیده شوید نه اول آرایش شما . با کمتر کردن آرایش صورتتان، زیبایی طبیعی تابستانی را به پوستتان ببخشید. آرایش برای تقویت شکل و ترکیب صورت شماست نه برای پوشانیدن آن. برای چشمانتان حتماً از خط چشم استفاده کنید چون به چشمانتان شکل می‌دهد.

برای روز از رنگ ها و سایه های جیغ استفاده نکنید اما استفاده از این رنگ ها برای شب اشکالی ندارد. اگر روی صورتتان جوش دارید، برای درمان آن از محصولاتی که پوستتان را بیش از حد خشک می‌کند استفاده نکنید.

رای روز از رنگ ها و سایه های جیغ استفاده نکنید اما استفاده از این رنگ ها برای شب اشکالی ندارد. اگر روی صورتتان جوش دارید، برای درمان آن از محصولاتی که پوستتان را بیش از حد خشک می‌کند استفاده نکنید.

چطور جذاب و زیباتر بنظر برسیم؟

مراقب موهایتان باشید.

به طور منظم موهایتان را کوپ کنید و همیشه دنبال مدل ها و رنگ هایی برای موهایتان باشید که به شکل صورت و نوع موهایتان بیاید.همیشه موهایتان را شانه کنید اما نه بیش از اندازه. مدل موی صاف و فر هر دو را برای خود امتحان کنید.

ببینید کدام یک برای شما زیباتر است . آیا این رنگ به صورت شما عمق می دهد یا نه شما را ساده و یا کودکانه نشان میدهد. کدام جذابتر است ؟ اگر قصد رنگ کردن موهایتان را دارید، دقت کنید که رنگ مورد نظرتان حتماً به رنگ پوستتان بیاید. سعی کنید فقط تا یک تا دو سایه روشنتر یا تیره تر از رنگ طبیعی موهایتان پیش روید.

مراقب موهایتان باشید

راه جذاب بودن و زیبایی چیست؟

دندان های خود را همیشه تمیز و بدون جرم یا خرابی نگاه دارید . خرابی دندان و وجود لکه های سیاه یا رنگ زرد آن نقطه ضعف مهمی است . چرا که اول از همه دندان خراب باعث بوی بد دهان خواهد شد. از طرف دیگر جلوی لبخند شما را خواهد گرفت.

همچنین صورت را زشت می کند چرا که انسانها ذاتا زیبا دوست هستند پس نمی پسندند چیزی خراب و ناسالم و یا زشت را مشاهده کنند . پس اولین اقدام برای ما این است که دندان های خود را درست کنیم . این راه دیگری برای پاسخ به این سوال مه است که چطور جذاب و زیباتر بنظر برسیم؟

چطور دیگران را جذب کنیم ؟

اعتماد به نفس یکی از جذابترین ترین چیزها در دنیاست. جسور باشید. پشتتان را صاف و سرتان را بالا نگه دارید. این حالت نشان می‌دهد که می‌دانید که هستید، چه می‌خواهید و کجا می‌روید. ·خودتان باشید. بر حسادت خود و مقایسه کردن خود با دیگران غلبه کنید. ببینید چه چیز باعث می‌شود که دیگران اینقدر خوب به نظر برسند.

ببینید چطور می‌توانند حواس همه را به نقاط مثبت خود جلب کنند و با این روش نقاط منفی خود را بپوشانند.-صاف بایستید.اینکار نشان می‌دهد که به خودتان احترام می‌گذارید و همه هم دنبالتان خواهند بود. علاوه بر این برآمدگی های اضافی بدنتان را هم کمتر نشان می‌دهد. طرز ایستادن و نشستن اهمیت زیادی دارد و می‌تواند به جذابیتتان اضافه کند.

جذابیت و زیبا یی در درون افراد چیست؟

آدم های زیبا در دنیا زیاد هستند اما زیبایی خیلی متداول است. بعد از حرف زدن با چند نفر از آنها متوجه می‌شوید که این آدم ها زیاد هم جذاب نیستند. رفتار بد با دیگران ممکن است درون آنها را خیلی زشت هم نشان دهد و باعث شود دیگران دیگر اهمیت چندانی به زیبایی بیرونشان نشان ندهند.

آنچه که انسانها را عالی و جذاب نشان می دهد رفتار و مهربانی و پذیرش دیگران است.تواضعی همراه با قدرت و دانش . همه مردم افراد قدرتمند و باهوش را دوست دارند . ما عالی خواهیم بود اگر به همه افراد احترام بگذاریم و آنها را یک دوست بدانیم نه یک رقیب و یا زیر دست . این یکی از مهمترین رازهای جذابیت است .

ورزش کنید

همه کسی را که به خودش احترام می‌گذارد و مراقب بدن خود است را دوست دارند. خوب به نظر رسیدن فقط به آرایش و لباس محدود نمی شود، جذابیت اهمیت به خود و سالم بودن است. این برای ما عالی خواهد بود که احساسی خوب نسبت به خود داشته باشیم . تمام آنچه نوشته شد قسمتی از رازهای جذابیت و زیبایی است . در مقالات زیر در سایت# “عالیما # “به نکات دیگری اشاره شده است.

شاید این مقالات را هم دوست داشته باشید:

استاندارد های زیبایی زنان در کشور های دیگر چگونه است ؟

نکات مهم در آرایش و لباس برای خانم های خوش پوش مسن

چطور جذاب و جذاب تر باشیم منبع خارجی

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 6 =