(CFDA)
مسابقه بین المللی مد (CFDA)
اکتبر 14, 2019
همکاری آموزشی. ایران و فرانسه در صنعت پوشاک اصفهان
اکتبر 15, 2019
Show all

طراحی مد خوبGood Fashion Design

مسابقه مد خوب

طراحی مد خوبGood Fashion Design . عنوانی است که به شرکت کنندگان در Award Design & Competition که مطابق با .معیارهای “طراحی مد خوب“. از Award Design Award & Competition است ، داده می شود .  

  طراحی مد خوب  Good Fashion Design

معیارهای “طراحی مد خوب

دیگر شرایط برای برنده شدن در. “ طراحی مد خوبGood Fashion Design “.

طراحی مد هنر استفاده از طراحی و زیبایی شناسی در لباس و لوازم جانبی است. با توجه به مسائل فرهنگی ، اجتماعی ، روندها و فناوری ، زمان و مکان است. طراحان مد با روش های مختلفی در زمینه طراحی لباس و لوازم جانبی است . برای پیش بینی تغییر پوشاک به بازار می باشد. با پیش بینی تغییر سلیقه و ترجیحات مصرف کنندگان اقدام به طراحی می کنند. 

طراحی مد خوب ، طراحی لباس و لوازم جانبی پوشیدنی است که کاربردی و همچنین از نظر زیبایی شناختی خوشایند هستند. یک طراح مد ترکیبی از پوشاک از خط ، نسبت ، رنگ و بافت را تصور می کند و هدف از طراح مد خوب ایجاد محصولاتی است که نه تنها با روندهای فعلی مطابقت داشته بلکه کاربردی و مفید نیز باشند.

 یک طراحی مد خوب از ساخت و ساز مناسب ، مواد و پارچه های مناسب و انتخاب مناسب برخوردار است. یک طراح باید پیش بینی کند که در آینده چه رنگ ها ، سبک ها و شکلهایی محبوبیت زیادی پیدا خواهد کرد . اما در واقع انتظار می رود که یک طراحی مد عالی بدون توجه به دوران ظریف و جذاب باشد.

طراحی مد خوب باید از نظر اجتماعی نیز پاسخگو باشد . از مواد و پارچه های استفاده کند که نه تنها با پوست انسان بلکه با کل محیط زیست دوستانه باشند. طراحی مد خوب بادوام ، محافظ ، جذاب است. طراحی مد خوب شامل یک رویکرد چند رشته ای است که دانش در زمینه های طراحی ، منسوجات و مهندسی را در کنار هم قرار می دهد .تا محصولاتی را ارائه دهد. که از نظر زیبایی شناختی ، ارگونومیک و کاربردی باشد. طراحی مد خوب “اصلی” است.

ارگونومی را فراموش نکنید


عنوان برنده “جایزه طراحی خوب مد” A ‘Design Awards  به کسی اعطا می شود که طرحهای اصلی ، ابتکاری ، زیبایی شناختی و همچنین کاربردی و ارگونومیک  داده باشد.
 برای واجد شرایط بودن محصولات در نظر گرفتن جایزه “طراحی خوب مد” . آنها باید ارائه مفصلی در مورد جنبه های فنی و عملکردی داشته باشند تا به آنها در تمایز از سایر محصولات کمک کند. به عنوان مثال محصولات می توانند علاوه بر زیبایی شناسی و ارگونومی برجسته ، جنبه هایی از قبیل “سهولت در پوشیدن” ، “سهولت در استفاده” ، “سهولت نگهداری” ، “سهولت تحول” ، پایداری و همچنین خلاقیت برجسته را نشان دهند.

ا

  طراحی مد خوب  Good Fashion Design ارم

لبته طراحی ، پوشاک و پوشاک A ‘یک رقابت طراحی آزاد است .که برای هر دو مرحله مفهوم و آثاری تحقق یافته طراحی شده توسط طراحان حرفه ای و جوان مد ، خیاط ها ، طراحان سبک ها ، شرکت های طراحی مد و سایر مشاغل موجود در این صنعت در سراسر جهان است.

جایزه. طراحی مد خوبGood Fashion Design

جایزه A ‘Design for Fashion، Clothing & Garment فقط یک جایزه نیست .بلکه نشانگر کیفیت و کمال در طراحی است . این جایزه در سراسر جهان شناخته می شود . مورد توجه شرکت های طراحی ، حرفه ای ها و گروه های علاقه قرار می گیرد.

 برنده شدن در جایزه A ‘گواهی برتری برای طراحان ، نقطه عطف مهم در حرفه شما است. داشتن یک جایزه A ‘نظر شرکتهای طراحی گرا را در سراسر جهان جلب می کند ، برندگان می توانند شغل های بهتر و با کیفیت تری پیدا کنند . منجر به فروش شوند ، قدمی در زندگی خود بردارند.

برندگان طراحی .مد خوب Good Fashion Design

به برندگان جوایز A ‘Fashion، Clothing & Garment Design خدمات بازاریابی و ارتباطات گسترده و انحصاری ارائه می شود .موفقیت برنده شدن در جوایز A’ را ترویج کند. علاوه بر این ، طرح های برنده در کتاب بهترین طراحی A “که در سراسر جهان موجود است ، ظاهر می شوند ،

این کتاب علاوه بر این به ویراستاران مجله مشهور ، شرکت های طراحی گرا و احزاب مربوط نیز توزیع می شود. طرح های برنده نیز در نمایشگاه ما در ایتالیا به نمایش گذاشته می شود و بهترین طرح ها برای نمایشگاه دائمی انتخاب می شوند. برندگان در مجلات ، روزنامه ها ، صفحات وب و بسیاری از رسانه های نشر دیگر ظاهر می شوند. 

برای کارهای مرحله مفهومی ، جایزه A ‘یک نشانگر اولیه موفقیت برای محصولات مرحله مفهومی است . این امر به طراحان جوان و شرکت های طراحی اجازه می دهد. تا محصولات برنده شده را برای تولید ارزش تجاری تجاری ثبت و اختراع کنند ، علاوه بر این جایزه A’ به طراحان جوان و شرکت های طراحی وصل می شود. به یک پایگاه صنعت بزرگ و تنظیم ارتباط بین طراحان، شرکت های طراحی و تولید . ایده های برندگان به واقعیت تبدیل می شوند.

مزایای کتاب. طراحی مد خوبGood Fashion Design

علاوه بر این ، طرح های برنده در کتاب بهترین طراحی A “که در سراسر جهان موجود است ، ظاهر می شوند. این کتاب علاوه بر این به ویراستاران مجله مشهور ، شرکت های طراحی گرا و احزاب مربوط نیز توزیع می شود. طرح های برنده نیز در نمایشگاه ما در ایتالیا به نمایش گذاشته می شود . بهترین طرح ها برای نمایشگاه دائمی انتخاب می شوند. 

برندگان در مجلات ، روزنامه ها ، صفحات وب و بسیاری از رسانه های نشر دیگر ظاهر می شوند. برای کارهای مرحله مفهومی ، جایزه A ‘یک نشانگر اولیه موفقیت برای محصولات مرحله مفهومی است . این امر به طراحان جوان و شرکت های طراحی اجازه می دهد تا محصولات برنده شده را برای تولید ارزش تجاری تجاری ثبت و اختراع کنند .

علاوه بر این جایزه A’ به طراحان جوان و شرکت های طراحی وصل می شود. به یک پایگاه صنعت بزرگ و تنظیم ارتباط بین طراحان، شرکت های طراحی و تولید. ایده های برندگان به واقعیت تبدیل می شوند.

  طراحی مد خوب  Good Fashion Design  دواران

اعتبار بخشی به طراحان

برای طرح های تحقق یافته ، داشتن جایزه A ‘ارزش افزوده ای به محصولات شما می بخشد و آنها را از بقیه کالاهای کالایی فرآورده جدا می کند. بهانه ای برای ارتباط محصول شما با رسانه ها است ، دلیلی برای انتشار مطبوعات. هر طرح برنده جایزه دریافت می کند. به صورت آنلاین منتشر می شود . در بهترین کتاب طراحی انتشارات ما ، برندگان همچنین یک گواهی و الگوهای برچسب دریافت می کند تا به محصولات متصل شود .

مهر و موم برتری در طراحی A ‘نیز در بسته برندگان قرار دارد .هیئت داوران از همگان شرکت کنندگان دانشگاهی و حرفه ای در سراسر جهان . از جمله مدیران ارشد اجرایی و یا رئیس طراحان شرکت ها و روسای دانشکده ها یا اساتید تشکیل شده است. 

بدون هزینه بیشتر در.طراحی مد خوبGood Fashion Design


بر خلاف برخی دیگر از جوایز طراحی و مسابقات دیگر ، شما موظف نیستید برای برنده شدن در این جایزه هزینه بیشتری بپردازید و همه موارد ذکر شده در مزایای برندگان بصورت رایگان ارائه می شود.

نکته مهم این است که این مسابقه دو مرحله دارد که مرحله اول آن رایگان است اما پس از پذیرفته شدن آثار باید هزینه شرکت را و چاپ اثر در کتاب را پرداخت کنید.

کتاب اخر مسابقه  طراحی مد خوب  Good Fashion Design

خوب است بدانید
ثبت نام رایگان است و برای گرفتن نمره اولیه ، طرح خود را بارگذاری می کنید . اما نامزدی یک طرح رایگان نیست ، شما آزاد هستید که بدون توجه به امتیاز اولیه خود. بدون هیچگونه تعهدی ، نامزد یک طرح شوید یا بعداً بسته به نمره اولیه خود انتخاب کنید. در این مرحله با پرداخت هزینه و   ثبت نام ، از مزایایی مانند دریافت نام خود در فهرست جهانی طراحی استفاده خواهید کرد .

تاریخ مسابقه :

این مسابقه که معمولا از اوریل و بهار یا فروردین ما شروع میشود و تا پایان آن ادامه می یابد و نتیجه مسابقه اعلام میشود. پس بهتر است برای مسابقه سال آینده الان خود را آماده کنید .

برای شرکت در مسابقات و اطلاع بیشتر به این سایت مراجعه کنید مسابقه مد

مطالب مشابه: معرفی مسابقات بین المللی مد (CFDA) — مسابقه جهان پوشیدنی WOW2020

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =