softwear3d fashion desigen
نرم افزارهای طراحی لباس نمایش سه بعدی
دسامبر 1, 2019
کفش مناسب پای شما
کفش مناسب پای شما چه کفشی است؟
دسامبر 9, 2019
Show all

تاثیر بازی های کامپیوتری در مد و لباس

بازی های کامپیوتری و مد games and fashion

games and fashion

تاثیر بازی های کامپیوتری در مد و لباس ، مانند دیگر حوزه های زندگی نسل جوان و حتی بزرگ سالان را در آینده قطعا تحت تاثیر قرار خواهد داد. آنچه که امروز با نمایش های اندکی در شروع راه می بینیم . ویژگی های تصویری بازی ها و هیجان ناشی از بازی و درگیری ذهنی بازیگران ، همه می تواند : نقشهای رفتاری و شخصیتی را تولید کند ، در ناخوداگاه این افراد تا آخرین لحظات زندگی ایشان خواهد ماند .

مدل تی شرت های تحت تاثیر بازی های کامپیوتری

بارها و بارها نام بازی های مشهوری چون بازی های ، مافیا ، هیولا ؛ anthem ، a way out ، a way out ، a way out ، a way out age of empires asphalt 9  assassins creed odyssey age of empires و هزاران بازی دیگر را می شنویم و خواهیم شنید . بازی های با شخصیت پردازی های قوی و تخیل بر انگیز که رویاهای شبانه و شخصیت روزانه افراد را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

که البته با توجه به محتوای معمولا خشن و پر از هیجان و نفی اصول اخلاقی قطعا نتایج سوِئی به بار خواهد آورد. .یکی از راههای این تغییر به ویژه برای نوجوانان و جوانان و کودکان شبیه سازی از طریق پوشش است . راهی که می تواند بهانه خوبی برای برندهای مد ایجاد کند برای طراحی لباسهای آینده خود و حمایت از این بازی ها برای فروش بیشتر.راهی که دنیای سرمایه داری قطعا آن را می پسندد و از آن استفاده خواهد کرد .

اما این راه چیزی است که در سالهای نه چندان دور در گذشته شروع شده و تاکنون قدرت گرفته و چراغ راه آیندگان خواهد بود . نمونه آن را در طرح روی تی شرت های که بر تن جوانان و یا مدل های لباسهای گوناگون می توانیم ببینیم .

استفاده از تی شرت های از نمادها و نشانه ها و یا نوشته های مورد علاقه مردم برای نشان دادن پیروی از یک اصل و یا یک گروه و یا اعتقادی خاص از دهه های گذشته مرسوم بوده و جایگزین تاریخی لباسهای قومیتی و ایدئولوژیک وجناحی شده است . اما آنچه که این روزها بیشتر خود نمایی می کند رد پای بازی های کامپیوتری بر روی بلوزها و تی شرت ها و مدل لباس های است که کودکان ، نوجوانان و جوانان از آنها استفاده می کنند.

 Pubg - DMC بازی های مشهور در طراحی لباس و مد

مد و بازی های کامپیوتری

استفاده از مد و لباس در بازی های ویدیویی روند رو به رشدی را در خود دارد. وقتی مد و بازی با هم برخورد می کنند ، برای مردم می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. گیمرها چهره های زیادی دارند. در اصل ، شما می توانید با تغییر لباس ها بجنگید و با سبک بصری ، مهارت ها ، توانایی ها و سلاح های خود همراه باشید. این می تواند بسیار جذاب باشد که مانند مکانیک ها در بازی هایی مانند Horizon Zero Dawn ، The Witcher و تجسم فعلی Tomb Raider به کار گرفته شوند.

Forever 21 Super Nintendo Collection

طراحی لباسهای بازی گر ها نشان می دهد که مد به طور جدی بر دنیای بازی ها تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ؛ در Horizon Zero Dawn یک مکانیک ساز وجود دارد که شخصیت اصلی می تواند لباس های مختلفی بپوشد ، که در آن هر لباس هر زمان که مجهز باشد مهارت و توانایی های مختلفی دارد.

همچنین در مکانی که در بازیهای دوباره Tomb Raider وجود دارد ، این مکانیک نیز وجود دارد. همچنین یک Tumblr به مد Splatoon اختصاص داده شده است. همه اینها نشانگر تغییر عظیمی در شیوه استفاده از مد در بازی های ویدئویی است. امری که در گذشته زیاد به آن توجه نمی شد . در سال 2016 ، لایتنینگ با مو صورتی صورتی از Final Fantasy به عنوان چهره قدرتمند لوکس فرانسوی لوئیس ویتون اعلام شد که هر دو دنیای مد و بازی کاملاً متزلزل کردند.

روشی که در گذشته شخصیت ها و بازی های زنانه به بازار عرضه شده اند ، برای علاقه مندان به بازی های ویدئویی بسیار غیرقابل استفاده بوده است ، مانند آنچه که در طراحی لباس های کم تر لباس زنانه در Mortal Kombat (2011) و Quiet in Metal Gear دیده می شود.

بازی  Phantom Pain."

اما در گذشت زمان طراحی ها تغییر کرد. به عنوان مثال Phantom Pain. مد بازی بازی این واقعیت را تأیید می کند که دقیقاً همانطور که بسیاری از زنان بازی های ویدئویی را انجام می دهند مانند مردان لباس می پوشند . اما آنچه که مهم است این است که لباس ها ی که در دنیای واقعی هم می توانیم تجربه کنیم . آنچه که ممکن است در آینده ببینم یک همکاری ویدئویی ممکن است با همکاری مد خیابانی باشد ، این امر کمک می کند تا بازی ها به طور کلی جریان اصلی تری داشته باشند و به گسترش مخاطبان خود کمک کنند.

ما قبلاً آن را با مجموعه مد جدید Nintendo x Forever مشاهده کرده ایم و احتمال دارد در آینده بیشتر ببینیم …

Forever 21 Super Nintendo Collection

مدل لباس بازی کامپیوتری اساسین کرید

 Assassin’s Creed  خرید آنلاین لباس اساسین کرید"
Assassin’s Creed

بازی افشاگری ها

Assassin’s Creed: Revelations) یک بازی ویدئویی است که توسط پوپی سافت مونترال  و سبک مخفی کاری اکشن و ماجراجویی ساخته و منتشر شده است. این بازی در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۱ منتشر شد. بازی در چند مقطع زمانی متفاوت روایت می‌گردد. عصر کنونی، عصر رنسانس و جنگ های صلیبی ، بازه‌های زمانی هستند که توسط شخصیت‌های متفاوتی به تصویر کشیده می‌شوند.

  بازی اساسینز کرید در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، بازی که تا کنون سه ورژن آن منتشر شده ، توانست نظر مثبت طرفداران را جلب کند .بازی خوش ساختی که ضمن ارتقاء محتوا و گرافیک آن و داستان ضمنی که توانست . توجه دوست داران بازی های کامپیوتری را جلب کند . شخصیت های قهرمانی که ضمن مرموز بودن و شجاعت و هیجان زیاد . نمادهای زیاد مثبت و منفی و المان ها ونشانه های خاصی از نشانه های تاریخی را همراه با اشکال طلسم مانند را با خود دارد .

آخرین نسخه که شماره سه آن می باشد . اثری است که داستانی را در دوران انقلاب آمریکا روایت می‌کند ، داستانی که بخشی از آن در زمان حال و با محوریت دزموند جریان پیدا می‌کند و بخش مهم‌تر و اصلی‌تر آن هم در دوران انقلاب آمریکا. سازندگان سعی زیادی کرده‌اند تا به مفاهیم مهم و عمیقی چون آزادی در داستان این نسخه بپردازند و در این کار هم موفق بوده‌اند که نتیجه آن، داستانی جذاب است که تا پایان بازی انگیزه لازم را به مخاطب می‌دهد تا با شور و شوق آن را دنبال کند.

نویسنده :مریم زمانی

شاید به این موضوعات هم علاقمند باشید

در خصوص تاثیر گذاری و تاثیر پذیری مد می توان به مقاله زیر مراجعه کنید تأثیرات محیطی “مد سریع”

بازی ها در رشته های مد و fashion

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =