تفاهم نامه آموزشی در زمینه پوشاک دانشگاه IFM فرانسه
دسامبر 10, 2019
همکاری پژوهشگران با صندوق حمایت از پژوهشگران
صندوق حمایت از پژوهشگران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور
دسامبر 10, 2019
Show all

فراخوان هجدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی

فراخوان هجدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی

فراخوان هجدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی

​​​​​به منظور حمایت از پایان نامه های حوزه رسانه، موضوع “مطالعات رسانه” به بخش ویژه هجدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی افزوده شد.

به گزارش ایسنا، دانشجویان و طلابی که از مهر ۱۳۹۶ تا پایان شهریورماه ۱۳۹۸ در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری یا سطوح معادل آن در حوزه‌های علمیه از پایان نامه خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند تا ۳۰ بهمن ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی  www.isba.ir  و تکمیل پرسشنامه الکترونیک و بارگذاری نسخه الکترونیک پایان نامه خود نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام کنند.

بخش اصلی این جشنواره شامل ۶ گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری ، فنی و مهندسی ، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی است.

در بخش ویژه نیز پایان نامه های نگارش شده با موضوع های مطالعات رسانه، اقتصاد مقاومتی/ حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی، فرهنگ عمومی و آسیب های اجتماعی ، و علوم انسانی – اسلامی پذیرش می شوند.

همچنین براساس اعلام کمیته علمی جشنواره موضوعات زیر در بخش اصلی در اولویت قرار دارند و از برگزیدگانی که در این موضوعات پایان نامه خود را تالیف کردند به صورت ویژه حمایت خواهد شد.

گروه علوم پزشکی (طب باز ساختی  و سلول درمانی، مهندسی بافت /سلول، ناباروری و بیولوژی تولید مثل، مهندسی پروتئین های نوترکیب و زیست فناوری )،

گروه فنی و مهندسی (صنعت نفت و گاز، حمل و نقل ریلی، صنایع معدنی و فلزی، محیط زیست، مدیریت پسماند)،

گروه علوم پایه (محیط زیست، مدیریت پسماند)،

گروه علوم انسانی (گردشگری، علوم اجتماعی، مطالعات فرهنگی و مدیریت، برنامه ریزی و توسعه)،

گروه هنر و معماری (طراحی مد و لباس و معماری ایرانی – اسلامی)،

گروه کشاورزی ( گیاهان دارویی، پروبیوتیک ها، کشاورزی دقیق ).

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فراخوان هجدهمین جشنواره می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی www.isba.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس حاصل کنند.

بنا بر اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، پایان نامه‌های برگزیده این دوره از جشنواره همچون ادوار گذشته در مراسمی با حضور مسوولان کشور مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

اخبار مرتبط : صندوق حمایت از پژوهشگران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − چهار =