زاها حدید و طراحی جواهر
معمار و طراح جواهر
سپتامبر 30, 2019
3Smart clothes
لباسهای هوشمند ” نقش آنها در سلامتی چیست؟
سپتامبر 30, 2019
Show all

طراح مد موفق چه کسی است؟

چظور یک طراح شویم how to get fashion design

طراح مد موفق چه کسی است ؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه یک طراح مد موفق شوید؟ “سایت عالی ما ” با شماست تا به نکاتی اشاره کند.


اگر سالهای سازنده خود را به تماشای “Project Runway” ، خواندن مجله Vogue و بازدید از وبلاگ های مد گذرانده اید ، به احتمال زیاد تمایلی به دنبال پیروی از نمادهای مد مانند Versace ندارید. اما آیا شما واقعاً آنچه را که برای ساختن مد جدید لازم است ، دارید؟

بسیاری از دختران و خانم های جوان آرزو می کنند که طراح مد شوند ، اما این بدان معنا نیست که آنها به دنبال این حرفه هستند. با استفاده از این لیست ، مهارت های برتر مورد نیاز برای برتری در دنیای مد را مرور کنید.

بسیار خلاق و هنری

آیا به هنرمند بودن معروف هستید؟ آیا شما یک حس منحصر به فرد به سبک شخصی دارید یا از هنرهای زیبا ، موسیقی و رقص قدردانی می کنید؟ احساس ذاتی خلاقیت در دنیای مد بسیار مهم است. در کنار هم ، هنر و تخیل می تواند غرایز لازم برای تبدیل مواد اولیه را به یک محصول زیبا و زیبا تبدیل کند.

مهارت های طراحی قوی


اگر چنین است ، این خبر خوب است زیرا شما به عنوان یک طراح مد به این مهارت نیاز دارید. مهارت های قوی طراحی بسیار ضروری است ، زیرا طراحان باید بتوانند یک مفهوم را بگیرند و آن را روی کاغذ اجرا بیاورند.

اگر فاقد این منطقه هستید ، می توانید برای تمرین نقاشی لباس ، لباس ، شلوار یا هر لباسی را طراحی کنید ، کلاس بزنید.

چشم خوب برای جزئیات


طراحان مد نه تنها به توانایی جلب نقاشی نیاز دارند بلکه به جزئیات خوبی نیز نیاز دارند. به عنوان مثال ، چطور تصور می کنید که پلک هایی که روی دامن می افتد یا یک بلوز که در کمر در حال چرخیدن است ، دیده می شود؟ در مورد عجله ، قلاب زدن یا گلدوزی چطور؟ این اغلب جزئیات است که یک محصول را منحصر به فرد می کند ، بنابراین این مهارت را نمی توان نادیده گرفت ، حتی اگر در تجسم و ترسیم بسیار عالی باشید.

درک بافت ، رنگ و پارچه


طراحی نیاز به حس خوب بافت ، رنگ و پارچه دارد. به عنوان مثال ، شما باید بدانید که آیا یک پوشاک در نوعی پارچه ابریشمی ابریشمی یا مواد دیگری بهتر نمایش داده میشود. همچنین باید بدانید که کدام یک از رنگها بیشتر روی یک تکه لباس تمیزتر بنظر می آید. این تفاوت ها است که باعث می شود یک طراحی برجسته شود.

مهارت های قوی تجسم


قبل از مرحله ترسیم ، یک طراح خوب باید مهارت های تجسم قوی داشته باشد. این امر او را قادر می سازد ایده های خود را بر روی كاغذ ترجمه كند تا همكارانش از نگاه كاری كه در جهت یك محصول نهایی به دست می آورند ، آنرا حس كنند.

ارتباطات عالی و مهارتهای بین فردی


طراحی کفش ، لباس و لوازم جانبی نیاز به همکاری با همکاران دارد. همچنین به مهارت های قوی افراد نیاز دارد. این نه تنها به طراحان کمک می کند تا تیم های خود را ترغیب کنند بلکه به آنها امکان می دهد دیدگاه خود را با همکاران به اشتراک بگذارند.

حس خوبی برای تجارت


درک کامل از دنیای تجارت ، از جمله امور مالی ، فروش و بازاریابی ، برای موفقیت در دنیای مد بسیار مهم است. خلاقیت ذات مد است ، اما بدون درک خوبی از تجارت ، حفظ برند تجاری و ایجاد سودآور دشوار است. بسیاری از طراحان با استعداد مد ، ورشکسته شده اند زیرا درک ضعیفی از جنبه مالی مد داشتند.

روح رقابتی


برای ایجاد طرح های نوآورانه ، یک روحیه رقابتی ضروری است. شما نمی خواهید از رقابت عقب بمانید یا از رهبری آنها پیروی کنید. شما می خواهید یک پیشرو باشید و داشتن درک کاملی از اقتصاد و صنعت مد ، ایده های شما را تازه نگه می دارد.

توانایی کار خوب با یک تیم


یک حس قوی همکاری و رفاقت بین ادارات در یک خانه مد باعث می شود تا خلاقیت طراحی شما شکوفا شود و به موفقیت کلی آن کمک کند.

علاقه به روندهای فعلی مد


باید بدانید که آیا همه لباس شلوار جین لاغر انسان را لافر نشان میدهند ؟ و یا پوشاک مناسب برای نسل جوان است یا دیگران هم میتوانند بپوشند؟. دانستن آنچه در روند است ، به شما این امکان را می دهد تا مردم چه چیزی را خریداری می کنند و چه طرحی را ایجاد می کنند.

بسته بندی کردن


اکنون که این لیست را مرور کرده اید ، از خودتان بپرسید که فکر می کنید طراحی شما چه کاری را انجام می دهد؟ شما ممکن است در بعضی موارد عالی باشید اما در برخی دیگر به کار نیاز دارید. اجازه ندهید که شما را دلسرد کند. در یک موسسه مد ثبت نام کنید یا در یک کالج دو یا چهار ساله کلاس های خود را برگزار کنید تا مهارت ها و مهارت های لازم را برای ایجاد یک طراح مد بدست آورید.

شاید این مطلب برای شما جالب باشد:با شغل های رشته طراحی لباس آشنا شوید

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =