معیار های زیبایی در عصر Criteria how is the beauty
معیارهای زیبایی در عصر حاضر
اکتبر 3, 2019
دومین نمایشگاه مُداِکس اصفهان دی‌ماه 98
نمایشگاه مُداِکس. اصفهان دی‌ماه 98
اکتبر 4, 2019
Show all

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشورهای متفاوت

چطور جذابتر به نظر بیایم

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشورهای متفاوت در پوشش و آرایش آنها گاهی اوقات به نظر غیر واقعی می رسد. از شما دعوت می شود به دیدن این تفاوت!

به نقل از مجله guff.com

استاندارد های زیبایی زنان کره

زنان کره ای ترجیح می دهند پوست آنها بسیار سفید و طبیعی باشد – این یک استاندارد زیبایی است که وقتی پوست برنزه شده نشانه پایین آمدن وضعیت اجتماعی است ، به طبقه پائین باز می گردد. با توجه به اینکه کره ای ها پوست نازک زیبایی دارند ، واقعاً جای تعجب ندارد که محصولات پوست کره ای در ایالات متحده اینقدر محبوب است!

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشورهای متفاوت

در نگاه سنتی کشور اتیوپی


ما به طور کلی سعی می کنیم از شر زخم های خود خلاص شویم یا پنهان شویم ، اما برای قبیله کارو در اتیوپی ، زخمی شدن یک شکل هنری زیبا محسوب می شود و غالباً از آن برای نشان دادن آیین عبور از بزرگسالی استفاده می شود.

 زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشورهای متفاوت

استاندارد های زیبایی زنان فرانسه


زنان فرانسوی نگاه طبیعی دارند ، و منظور ما صرفاً “آرایش بدون آرایش” نیست. در فرانسه ، jolie laide ظاهر و به معنای “زیبایی غیر متعارف” است. زنان فرانسوی آزاد هستند تا کرم پودر و مداد ابرو خود را کنار بگذارند. آنها به دنبال رفع نقایص هستند! زیبایی در شادابی است! ، اینطور نیست؟

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشور فرانسه

در نگاه سنتی کشور نیوزلند


این زن مائوری را می توان در اینجا تزئین آنچه که به نام Ta-moko یا یک خال کوبی مشهور است ،خود را تزئین می کند. این خال کوبی ها به طور سنتی با استفاده از یک اسکنه ایجاد می شوند ، در صورتی که فکر می کنید ماشین های استاندارد خال کوبی به اندازه کافی دردناک نبودند که از این وسیله استفاده میکنند!

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشورنیوزلند

در نگاه سنتی کشور موریتانی


به طور کلی ، نازک تر اینجا در غرب با جذابیت بیشتری برخوردار است ، اما در موریتانی بزرگتر بهتر است. هرچه زن بزرگتر باشد ، ازدواج دوام بیشتری خواهد داشت. در گذشته ، خانواده ها حتی دختران خود را به زور تغذیه میکنند تا بتوانند وزن خود را بالا بیاورند ، گرچه خوشبختانه این عمل در حال از بین رفتن است.

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشور موریتانی

استاندارد های زیبایی زنان روسیه


برخلاف ایالات متحده ، بسیاری از زنان روسی هرگز با پوشیدن زیر شلواری و لباسهای عرقگیر در عموم مرده نمی شوند. ظاهر همه چیز است و زنان اغلب وقت زیادی را صرف آرایش و مد خود می کنند.

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشور روسیه

در نگاه سنتی کشور کنیا


زنان کنیائی از قبیله ماسایی اغلب دیده می شوند که زوزه می زنند. فقط به آن جواهرات زرق و برق دار نگاه کنید!

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشورکنیا

استاندارد های زیبایی زنان ایران


هم زن و هم زن در ایران همه چیز در مورد کار بینی هستند. مشغولیت های بینی فقط یک استاندارد زیبایی نیستند … آنها همچنین به عنوان نمادی از وضعیت اقتصادی عمل می کنند. اغلب اوقات زنان بعد از انجام عمل جراحی ، مدت طولانی است که باندها را روی بینی خود نگه می دارند تا به دیگران نشان دهند که خانواده هایشان می توانند از عهده تهیه چنین عملی گرانی برآیند.

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشور ایران

استاندارد های زیبایی زنان هلند


حالا می توانید جواهرات بدن داشته باشید … در چشمان شما! کاشت خارج از بدن در هلند ایجاد شده است و این پروسه شامل یک چشم پزشک دارای مجوز است که می تواند یک قطعه کوچک از پلاتین را که به شکل مورد نظر شما در چشم شما قرار دارد کاشت کنید. اما برای انجام این کار باید به هلند بروید ، زیرا این تنها محلی است که این عمل در واقع قانونی است.

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشور هلند

استاندارد های زیبایی زنان ژاپن


Yaeba یک روش در ژاپن است که به “دندان دوتایی” ترجمه می شود و ظاهری دندانه دار را به شخص می دهد. که شاید این امر به نوبه خود فرد رابا ظاهری جوان تر و بی گناه تر نشان دهد.

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشور ژاپن

در نگاه سنتی کشور تایلند


در قبیله کایان ، واقع در برمه و تایلند ، دختران در سن 5 سالگی ، گردن های خود را با حلقه های برنجی دراز می کنند تا طولانی تر گردنشان ظاهر شود. و هر سال ، تعداد بیشتری حلقه اضافه می شود. آخ!

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشور تایلند

در نگاه سنتی کشور چین


اگرچه مدت مدیدی این عمل ممنوع است ، اما پیوند پا هنوز عملی است که برخی از خانمهای مسن چینی را تحت تأثیر قرار می دهد.

آنچه در گذشته به عنوان نمادی از وضعیت تلقی می شد ، باعث شده است برخی از عمرها معلولیت داشته باشد. این روش بسیار دردناک بود که در آن می توان پا را در مکان های مختلف شکسته و تا کوچکتر جلوه کند. آیا باعث خزیدن پوست شما می شود ، اینطور نیست؟

استاندارد های زیبایی زنان. در نگاه سنتی کشور چین

در نگاه سنتی کشور هند


زنان قبیله آپاتانی در هند اغلب دارای پرسینگو تزئنات شاخه ای بزرگی هستند که در قسمت های بینی و گوش قرار دارند. افسانه می گوید که زنان آپاتانی زمانی زیباترین هند بودند. به همین دلیل ، قبایل همسایه آنها را به عنوان عروس به سرقت می بردند ، بنابراین برای اینکه ظاهر خود را زیبا تر جلوه دهند ، زنان شروع به تزئین بینی خود با این جواهرات غیر معمول کردند. از آن زمان تا کنون باقی مانده است!

زیبایی زنان در نگاه سنتی کشور هند

در نگاه سنتی کشور اندونزی


برخی از قبایل در اندونزی فرایندی به نام تراش دندان را ارزیابی می کنند ، که در آن زنان دندان های خود را پایین می آورند تا تیز و تیز شوند. این عمل به طرز فجیعی دردناک است و عموماً شامل بی حسی و بی حسی نمی شود!

 در نگاه سنتی کشور اندونزی

استاندارد های زیبایی زنان ایالات متحده


جالب است که در مورد این واقعیت فکر کنید که زنان در فرهنگهای دیگر ممکن است کارهایی را که انجام می دهند بسیار عجیب بدانند!

مثلاً برنزه کردن. این یک روند بسیار رایج در بین زنان جوان آمریکایی است ، تا حدی که حتی ما تخت های برنزه داریم و مردم از برنزه شدن بیش از حد سرطان پوست می گیرند! در حال حاضر بسیار عجیب به نظر می رسد ، اینطور نیست؟

ترجمه از guff.com . – توسط نویسنده allyma.com

شاید این مطلب برای شما جالب باشد :معیار های زیبایی در عصر حاضر چگونه است ؟

استایلر
استایلر
طراحی لباس و گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 12 =